LUKRATIVNÍ NABÍDKA pro VÁS!

Využijte jedinečné nabídky, objednejte do 15.02. 2016 a získejte slevu 10% na jakýkoli z relaxačních wellnessových pobytů  nebo získejte slevu 15% na lázeňský pobyt .

Pohoda, klid, relaxace, odpočinek… to vše a navíc exkluzivní péče Vás čeká v Lázeňském hotelu Pyramida v krásném prostředí malebných Františkových Lázní.

Dopřejte svému tělu luxus, který si zaslouží, hoďte starosti za hlavu a nechte se rozmazlovat rukama zkušených masérů. Ponořte se do vany plné léčivé slatiny nebo si jen vychutnejte aromatickou koupel v minerálním prameni. Nechte Vaši mysl bloumat a užívejte si skutečného odpočinku…..

Male hand putting a coin into piggy bank

Exkluzivně v ČR nabízí Centrum pro zdravější záda PYRAMIDA léčbu bolestí zad pomocí jedinečné terapie MTT-medicínské tréninkové terapie dle Dr.M.F.Alfena. Máte bolesti zad? Stále polykáte prášky, ale nic Vám nepomáhá? Je na čase vyzkoušet v ČR unikátní metodu léčby pomocí Medicínské tréninkové terapie! Přesvědčte se, že život bez bolestí zad je opravdu možný.

Speciální nabídka právě pro Vás!

– při pobytu na min 14 nocí slevu 150,- Kč na každou cvičební jednotku MTT

– při pobytu na min 21 nocí slevu 200,- Kč na každou cvičební jednotku MTT

– při pobytu na min 28 nocí nebo plné ambulantní léčbě (min. 21 cvičebních jednotek) slevu 300,- Kč na každou cvičební jednotku MTT a dále 20% na veškeré další procedury

A navíc:

– předběžná konzultace zdarma

– IDT test (analýza zad) zdarma

– 10%  sleva na ubytování (pouze v kombinaci s terapií MTT)

Vyberte si jeden z balíčků nebo využijte možnost ambulantí léčby

Kontaktübersicht
Pyramida I

Tel: +420 354 401 500

reserve@hotelpyramida.com

Fax: +420 354 543 136

Warum uns wählen?

20 Jahre Erfahrung

neue Technik (MTT und andere)

Deutschsprachig

kostenlose Parkplätze